Cityscape Hideaway Suite Jesselton Quay 城市景观休閒居 Kota Kinabalu

Kota Kinabalu
Cityscape Hideaway Jesselton Quay 城市景观休閒居 Kota Kinabalu
7.8 Baik
7 ulasan

Cityscape Hideaway Suite Jesselton Quay 城市景观休閒居 Kota Kinabalu

Jalan Tun Fuad Stephens Tower 2, 20Th Floor, Unit 07, Jesselton Quay Central, Kota Kinabalu, Malaysia Tunjukkan peta
Pangsapuri Cityscape Hideaway Suite Jesselton Quay 城市景观休閒居 Kota Kinabalu terletak hampir 2 km dari Weston Wetland Park. Unit ini terdiri daripada 2 bilik tidur, 1 bilik mandi dan dapur mini.
Penginapan terletak dalam jarak 10 minit pemanduan dari Menara Tun Mustapha. Pusat bandar hanya 2 km jauhnya dan lapangan terbang Antarabangsa Kota Kinabalu berjarak 5 km dari tempat ini. Natural Kitchen dan Procaffeinate Cold Brew Coffee boleh didapati dalam jarak 100 meter dari pangsapuri Cityscape Hideaway Suite Jesselton Quay 城市景观休閒居. Ia terletak berhampiran Island Hop Express.
Wisma Sabah Wisma Merdeka berjarak 10 minit berjalan kaki.
+ Lagi - Kurang
Ciri-ciri utama
  • Wi-Fi
  • Kolam renang
  • Penyaman udara
  • Binatang peliharaan tidak dibenarkan
  • + Lagi

Peta

Tarikan pelancong di

Kota Kinabalu
Tarikan
  • Atkinson Clock Tower - 1.1 km
  • Tunku Abdul Rahman Park - 3.1 km
  • Sabah State Mosque - 3.8 km
  • Kota Kinabalu City Mosque - 695 km
  • Menara Jam Atkinson - 1021 km
  • Mengalum Island - 1265 km
  • Desa Dairy Farm - 1520 km
  • Menara Tun Mustapha - 1524 km
  • Ensera Art Gallery - 1525 km
  • Centre Point - 1751 km
Lapangan terbang
  • Lapangan Terbang Antarabangsa Kota Kinabalu - 10 km
Stesen kereta api
  • North Borneo Railway - 6 km

Bilik & Ketersediaan

Sila tunggu, kami sedang menyemak bilik yang tersedia untuk anda.
Kemudahan

Umum

  • Tidak merokok di tempat
  • Wi-Fi
  • Tempat letak kereta
  • Haiwan peliharaan tidak dibenarkan

Makan

  • Cerek elektrik

Riadah & Sukan

  • Kolam renang luaran
  • Kerusi berjemur
  • Kolam dengan pemandangan

Kemudahan Bilik

  • Penyaman udara
  • Meja makan
  • Mesin basuh
  • Kelengkapan peribadi percuma
  • TV skrin rata
Ciri-ciri utama
  • Wi-Fi
  • Kolam renang
  • Penyaman udara
  • Binatang peliharaan tidak dibenarkan

Polisi Hotel

Daftar masuk: dari 15:00 hingga 23:59
Daftar keluar: dari 11:00 hingga 12:00
Masukkan tarikh anda
Masukkan tarikh anda
Is 3 Aug
Se 4 Aug
tetamu
Mencari hotel di Kota Kinabalu